top of page
© Osobní vlastnictví

Navštěvují mě lidé v situaci, kdy si neví rady, nerozumí, co se v jejich životě děje, potřebují změnu nebo prožívají nezvyklé mystické zážitky. Můžete se přijít zorientovat, kde se nacházíte, a jaká rozhodnutí nebo kroky potřebujete udělat. Je zde příležitost otevřít vaše témat nebo zjistit, co je pro vás důležité. Setkávám se s lidmi, kteří procházejí náročnou životní situací i s lidmi, kteří svým působením či rozhodnutím mají společenský vliv. 

Jsem otevřena jakýmkoliv tématům a respektuji vaši jedinečnost i energii. Podle toho volím způsob komunikace, reaguji na vaše otázky a ptám se.

V průběhu osobního kontaktu se vám mohou spustit emoce a prožívání, kdy dochází k uvolnění nakumulované emoční zátěže. Jedná se o krátký vstup, který může nabrat intenzity, a který uvolníme společně, nebo se stane, že jste připraveni na hlubší práci, kdy vstoupíme do Regresní či hlubinné spolupráce

Podle potřeby připravuji Květové esence na míru. Používám australské květy, které se užívají vnitřně, uvolňují potlačené emoce a obnovují rovnováhu. Esence pracují na úrovni komunikace, sebedůvěry, sexuality, spirituality, vztahů a pomáhají v krizových situacích. Jedná se o vibrační esence, které ponechávají volnost zdravě se rozvíjet či řešit potíže.

 

Zkušenosti čtěte v Recenze klientů.

Konzultace kancelář
© Osobní vlastnictví
bottom of page