top of page

 RECENZE

Zkontrolujte informace ve formuláři

Vaše recenze byla odeslána 

Verinka

Slušovice

23. 4. 2024

Boj se sebou, emoční uvolnění, sebereflexe

S paní Hudečkovou jsem se vícekrát setkala, avšak setkání s ní byly vždy opravdu záživné, avšak v dobrém slova smyslu. Neuměla jsem pochopit, proč se mi některé věci dějí, tak jak se dějí a možná až příliš jsem bojovala sama se sebou. Až po regresní terapii, kdy jsem nahlédla do své minulosti jsem pochopila, proč se mi to děje. Poté přišlo pochopení, přijetí a respekt. Pro mne regresní terapie přinesla velké emoční uvolnění a uvolnění rodových zátěží a spoustu dalších věcí. Velké díky patří za závěrečnou sebereflexi, díky tomu jsem si uvědomila spoustu věcí! Mockrát děkuji.

Bára

Opava

25. 3. 2024

Znovunalezení cesty k sobě

Sezení s Helenkou mi stejně jako i v minulosti velmi pomohlo jasněji vidět a cítit co se ve mě odehrává, porozumět tomu kde aktuálně se na své životní cestě nacházím a co potřebuji. Velmi oceňuji její hluboce lidský a zároveň profesionální přístup a schopnost se na druhého člověka napojit tam, kde právě je a pomoci mu vidět co se odehrává v jeho hlubší podstatě bytí a kudy potřebuje jít dál.

Veronika

Zlín

8. 1. 2024

Silný emoční zážitek a nové cesty

Na terapii jsem se objednala po několika letech váhání, na doporučení kamarádky. A i když jsem váhala, zda jsem si vybrala správného člověka musím říct, že jsem šťastná, že jsem do toho šla právě s Helenkou. Byl to pro mě neskutečně silný zážitek, uvolnění toho, co jsem léta držela v sobě. Helena má dar, naladit se na Vás, na to co Vás bolí a vnitřně zraňuje. Spolu jsme otevřely úplně nové cesty a možnosti, které by mě samotnou nikdy nenapadly. Jsem šťastná, že jsem se otevřela právě Helence. Díky, s vděčností Veronika

Martina

Zlín

8. 8. 2023

Vědomější život

Helenku vnímám jako Anděla. Její laskavost, vlídnost a vnímavost je jedinečná. Jak pozorně a citlivě dokáže naslouchat mým slovům a reagovat na mé vnitřní pochody, je něco, co mě při terapii vždy provází. Poprvé jsem k Helen přišla v roce 2019 a velmi mi naše setkání ovlivnilo život k mnohem duchaplnějšímu, vědomějšímu a rozšiřujícímu. Jsem tomuto tolik vděčná! Mám zkušenost s esencemi a musím říct, že je to obrovský rozdíl, když si člověk koupí esence již hotové, anebo když je někdo míchá přímo na míru. Esence od Helen a jejich intenzitu jsem vnímala od první kapky. U esencí odjinud jsem zřídka cítila účinek. Aktuálně procházím složitějším životním obdobím. Žiji teď v zahraničí a čelím porozchodové situaci, která pro mě není jednoduchá a trvá již delší dobu. Obrátila jsem se opět na Helenku, pomohla mi učinit určité kroky, které mi pomáhají přijmout celkovou situaci a navrátit se opět plně sama k sobě a ke své síle.

Michal

Kroměříž

5. 6. 2023

Záchrana

Dva měsíce trápení... tak by se dala nazvat má cesta k Heleně. Jsou v životě situace, ztráta partnera, lásky, kdy posezení s kamarádem nad pivem je spíše uzavření se sám do sebe. Kdy cesta k poznání potřebuje "mapu". To se podařilo přes tvrdost, se kterou je nutné jít a přijmout. Aby to neskončilo ve slepých uličkách.... i mapy dokážou zavést nikam. Díky za naučení čtení v mapách. To je vědomí, poznání. Tvrdé, spravedlivé.... ale život. Děkuji moc, Heli.

Olga

Hulín

30. 5. 2023

Úzkost

Děkuji moc za zázračné kapičky. Kdykoliv mam pocit úzkosti nakapu pár kapiček pod jazyk a okamžitě cítím uvolnění a zklidnění. Od té doby co mám kapičky nemusím žádné léky.

Darina

Kroměříž

30. 1. 2023

Nejsilnější terapie, kterou jsem prošla

U Helenky jsem byla na terapii na začátku letošního roku. Její stránky na mě "NAHODOU" vyskočily v momentě, kdy jsem hledala někoho, kdo by mi pomohl s mými stavy nicoty a totálních propadů, které se mi čím dal častěji vracely. Něco uvnitř mne neustálo tlačilo, že se musím posunout. Terapie, kterou jsem s Helenkou podstoupila byla pro mne asi nejsilnější, kterou jsem prošla. Zažila jsem několik silných AHA momentů a došlo i na odbloky na fyzickém těle. Což jsem dosud neznala. Zase mi zapadly nové dílky do mé skládačky života :) Rozhodně mohu Helenku jen doporučit!! Je velmi citlivá a empatická, takové sluníčko :).
Ještě jednou moc děkuji a přeji jí jen to nejlepší!

Marie

Zlín

7. 12. 2022

Strach se najednou vytratil

Na paní Hudečkovou jsem narazila úplnou náhodou na internetu, zrovna v období, kdy jsem potřebovala nejvíce pomoci. Měla jsem velmi nekvalitní spánek, neboť jsem měla šílený strach ze tmy. Nedokázala jsem spát bez toho, aniž bych neměla rozsvícenou lampičku. Díky paní Hudečkové jsem dokázala tento strach překonat. Pomohla mi celou situaci otevřít a zpracovat. Připravila mi i květové esence, které mi také moc pomohly. Esence užívám pravidelně a musím říct, že jsou opravdu mým velkým pomocníkem.

Klára

Kroměříž

18. 11. 2022

Oživila jsem sebe ve vztahu k manželství

Dneska jsem dobrala kapky. Byla to emoční jízda. Nic nepotlačuji, vším si procházím tak jak to přijde. Vztah jsem vyřešila dost radikálně. Manžela jsem se zeptala, jestli si je jistý, že chce se mnou být. Ten byl teda v šoku. Tak odhodlanou a přesvědčenou mě nikdy nezažil. Jak jsem řekla, tak se taky stalo. Začala jsem myslet sama na sebe a taky se starat o sebe. To jsem měla už dávno. Hodně věcí jsem si uvědomila, hlavně ohledně mého chování vůči manželovi a kam jsem nechala stereotypně zajít naše manželství. Ne, že bych všechnu vinu dávala sobě, ale díky esencím jsem začala právě sama u sebe. Náš vztah je teď krásný, neřeším to, co pro mě bylo před tím nepřekonatelné. Užívám si každý den a doslova úplně jsem změnila myšlení. Cítím, že manžel si mě začal všímat. Po letech manželství na mě zase kouká jako na ženu, a ne jako na matku a služku (nic jiného jsem opravdu totiž svým chováním nebyla). Přijímám výzvy tam, kde bych mu před tím řekla okamžitě NE, v žádném případě, a ještě bych byla naštvaná. Začínám mít sebevědomí, začínám si věřit. Začínám si pomalu uvědomovat o čem to vlastně je. Je to o mojí hlavě a mojí duši... Děkuji moc za všechno a hlavně za Váš čas!

Beáta

Kroměříž

12. 11. 2022

Terapie jako záchranný kruh

Na paní Hudečkovou jsem se obrátila s pocitem, že jsem pro své psychické zdraví udělala snad vše, co jsem mohla a byla jsem zoufalá, protože nic nepomáhalo. Zkušenost s regresní terapií pro mně byl tedy hozený záchranný kruh a jsem za to moc vděčná.

Iva

Praha

26. 10. 2022

Emoční úleva

Jelikož nepatřím mezi ty nejmladší, navštívila jsem již vícero seminářů nebo nějakých sezení. Mohu nazvat Helenku takovým Andělem. Její dvouhodinová terapie, kdy jsem s pláčem prošla s její pomocí svými strachy, úzkostmi , lítostí a sebeobviňováním, se cítím skvěle. Napomohly tomu ještě namíchané Australské květové esence , které ještě dokapávám. Reakce byly první týden v oblasti krku - pocit škrábání při nachlazení. Jsem jí velmi vděčná za skvělý výsledek.

Lenka

Vyškov

8. 9. 2022

Tinktury pomáhají

Moc příjemné povídání s milou a ochotnou paní Hudečkovou. Tinktury mi opravdu pomáhají. Moje problémy s depresí, úzkostí, labilitou a špatnou náladou opravdu pominuly. Celkové nastavení mých špatných pocitů a nálad se srovnává. Myslím, že u jednoho sezení ale nezůstane. Věřila jsem, že se mi uleví už od prvního setkání. Moc děkuji za podporu.

Naděžda

Brno

20. 6. 2022

Opalování bez výrazných kožních potíží

Esence se asi snaží... Kůže ani na vydatném slunci nereaguje. Jen jsem měla nečekaně po 2 dnech střevní potíže, ale jen krátce. Udělal se mi ve výstřihu sluneční ekzém, který začal výrazně, ale 3 den už mizí. Všude po těle je to ok. Jsem do bronzova opálená bez nejmenších potíží, koleno se také do dvou dnů umoudřilo. Ještě jednou děkuji za Vaši pomoc a přeji mnoho radosti při práci s kytičkami a s lidmi!

Jana

Kroměříž

26. 5. 2022

Silný emoční zážitek - velká úleva od nahromaděné bolesti ze ztráty blízkých

K paní Helence jsem se dostala "náhodou" přes jednu známou a jsem moc ráda, že jsem "terapii" u ní podstoupila. Byl to velmi intenzivní a silný zážitek, i když chvílemi velmi bolestivý (pláč nešlo zastavit). Ani jsem sama netušila, kolik bolesti jsem v sobě nosila. Žila jsem v dojmu, že jsem se se ztrátou svých blízkých už dávno srovnala a vyrovnala, ale opak byl pravdou. Po terapii se mi velmi ulevilo, jako by ze mně někdo sejmul těžký balvan... Velmi děkuji!

Pavlína

Rychnov nad Kněžnou

23. 4. 2022

Esence mě připravily na změny, pročistila se mysl

Před časem jsem měla možnost vyzkoušet dvě vysokovibrační esence Solar Logos a Rainbow. Solar Logos je velmi silná esence a celé její působení jsem vnímala intenzivně, a to i fyzicky. Hluboce mi vyčistila všechna zranění z minulosti, emočně i spirituálně. Začala jsem pociťovat úlevu a vnímat různé souvislosti v mém životě. Zesílila intuice a naučila jsem se vnímat synchronicity. Solar Logos pročistil mysl a připravil mě na změny, které už na mě čekaly. 

Rainbow, kterou jsem užívala asi za rok, citlivě a s jistotou pomohla tento proces dokončit. Vše do sebe zapadlo. Opět mi byla umožněna cesta k sobě a byly odstraněny poslední zbytky pochybností. Zároveň mi Rainbow dodala určitou ochranu a bezpečí. Téma jsem neměla žádné, nebylo potřeba. Již v průběhu užívání esencí se postupně objevovalo samo. Všechno směřovalo k pocitu svobody a jistoty. 

Dagmar

Kroměříž

3. 1. 2022

Nechávala jsem v sobě doznít regresní terapii, dobrala kapky a čekala, co se bude se mnou dít

Bylo a je to pro mě přínosem. Našla jsem v sobě sílu a naučila se říkat NE, nebojím se říci svůj názor a stát si za svým. Začínám i trochu myslet na sebe. Vím, že to ještě není úplně ono, jak bych chtěla nebo si přála, ale Vaše terapie, laskavý přístup, slova mi moc pomohla, jakožto i australské květové esence. Chci Vám moc poděkovat s tím, že bych Vás ráda ještě navštívila. Moje žítí není jednoduché, takže jedna terapie je pro mne málo. Děkuji.

Hana

Bystřice pod Hostýnem

17. 11. 2021

Pochopila jsem v minulých životech

Celý můj dosavadní život jsem se čas od času potýkala s depresemi, které doprovázely zvláštní vtíravé myšlenky. Své stavy jsem řešila různě, návštěvami psychiatrů, psychologů, samozřejmě spojené s léčbou antidepresivy. Později také alternativou potravinových doplňků, ale i rodinnými konstelacemi a dalšími terapiemi. Když jsem se seznámila s Helenkou a později i s tím, čemu se věnuje, nejprve mě oslovily květové esence, které dokáže kouzelně namíchat, jak zrovna klient v danou chvíli potřebuje a posunout zrovna to, co člověk právě prožívá a řeší. Ale co mě asi nejvíce pomohlo a posunulo, a hlavně objasnilo příčinu mých depresí a myšlenek, bylo sezení, kdy jsme se spolu s Helenkou dostaly do minulých životů a uvolnily a pročistily to, co mě ovlivňovalo i v současnosti. Nešla jsem na terapii s tím, že půjdeme takto do minulosti a vždy jsem měla před regresí velký respekt a trochu i strach. Ale jak to přišlo, cítila jsem, že jí musím podstoupit, abych se posunula v mém současném životě a začala žít pohodověji a plnohodnotněji bez depresí.

Katka

Kroměříž

27. 10. 2021

Umím říct svůj názor a nemusím brát antidepresiva

S esencemi jsem se setkala poprvé před třemi lety. Tehdy jsem si myslela, že jsou to esence do aromalampy. Vzhledem k mé nemoci a studijní léčbě jsem se dostala do stavu úzkostí, až depresím a chtěla jsem esence, které povzbuzují a srovnávají tělo vyzkoušet. Byla jsem velmi překvapena, když jsem po velmi příjemném setkání zjistila, že se z esencí míchají kapky, které se užívají. Po prvním týdnu užívání jsem nejvíce začala překvapovat své okolí, kdy jsem jim dokázala obratem oponovat a říct svůj názor. Na takové reakce u mě nebyli zvyklí. Mně se díky tomu ulevilo a okolí se s tím muselo vyrovnat. A navíc mě kapky zachránily před užíváním antidepresiv, které mi můj lékař předepsal na stavy úzkosti. Celkem jsem si nechala namíchat kapky třikrát a vždy mi pomohly. Vřele doporučuji všem, kteří dávají přednost přírodní medicíně před trvalým užíváním antidepresiv.

Iveta

Kroměříž

5. 7. 2021

Ztratila jsem strach z hadů

Přišla jsem k Helence s prosbou o pomoc se zbavením se strachu z hadů. Měla jsem z nich tak panickou hrůzu, že když jsem v létě na dovolené potkala ve městě rodinku, kde tatínek vezl kočárek a kolem krku měl omotaného obrovského hada!, musela jsem utéct do nejbližšího vchodu, abych se jim vyhla! Tam jsem se úplně v šoku neovladatelně rozplakala a roztřepala. Podobný zážitek jsem měla o pár měsíců dřív, když jsme na jedné historické akci s dětma procházeli středověký jarmark a tam najednou volně na zemi leželi do klubka smotaní dva obrovští hadi, a další dva čouhali z obrovské bedny hned vedle. Tam jsem se překonala a šla si jednoho z nich pohladit, abych dětem ukázala, že dokážu svůj strach překonat. Ale pak jsem se zase rozplakala a roztřepala a trvalo mi dlouho, než jsem se dokázala uklidnit. Tyhle zážitky mě dovedly k Helence, k její práci s nevědomím a k úžasným australským esencím.

Helenka je pro mě jako kouzelná víla, přenádherná bytost, ze které úplně září laskavost, průzračnost a andělská všeobjímající láska. Když jsem jí během usedavého pláče vylíčila svoje zážitky, pomohla mi uklidnit se a vydýchat to. Pak jsem zavřela oči a Helenka mě svým jemným, laskavým hlasem provedla pro mně úplně neuvěřitelně reálným prožitkem! Před mým vnitřním zrakem se mi zjevil obrovský zelený had a neskutečně dlouho mi hleděl do očí! Proplakala jsem snad všechny kapesníčky, byla jsem k smrti vyděšená, ale díky Helence jsem dokázala pokračovat. Ten obrovský had mě celou obmotal a pak mě pomaloučku začal požírat! Byl to neuvěřitelně silný zážitek, kdy jsem si opravdu myslela, že tohle je můj konec... Ale pak se z té nekonečné hrůzy pomalu, těžce až neuvěřitelně vyklubalo pro mě opravdu nečekané, těžce pochopitelné uvědomění, že ten had, který mě celou pozřel a pak se do mě jakoby vstřebal, přišel vlastně pro to, aby mně chránil, pomáhal mi, zvýšil moje sebevědomí a sebe hodnotu. Dodal mi odvahu postavit se sama za sebe. To byla nesmírná úleva a jsem opravdu moc vděčna Helence, že se mnou celou tuhle náročnou proceduru prošla. Nakonec mi ještě namíchala kapičky, kde jedna z hlavních květin o které jsem nic nevěděla, a která mě nejvíc přitahovala, rostla v bažinách plných jedovatých hadů!! :-))) Nesmírně moc děkuji.

Romana

Brno

21. 6. 2021

Syn se probudil z hlubokého spánku a zlepšil se v učení

Syn je teď úžasný. Učení mu jde jako nikdy. Povídá, občas se i usměje. Když syn pracuje do školy, vždycky se zaměří na jeden předmět a ostatní mu trošku unikají. I tak je to obrovský posun a je opravdu skvělý. Kytičky ho vrátily do života. Někdy mám pocit, že se probudil z hodně hlubokého spánku. Jsem Vám moc vděčna. Děkuji.

Petra

Zlín

18. 5. 2021

Přišel klid a uvolnily se zaseknuté situace

Australské esence mi přinesly klid a moudrost v okamžicích zmatků, zaseknutí či stresových situacích. Pomohly mi lépe se zorientovat ve svých nefunkčních vzorcích a programech a láskyplně mě vedly k poznání mého pravého já a odkládání masek. Moc děkuji Heleně za její jemné a moudré vedení, vhledy a nacítění situace. Vždy skvělý výběr a namíchání esencí na míru. Stále se k ní ráda vracím. Moc doporučuji.

Helena

Brno

1. 5. 2021

Přijala jsem úmrtí manžela, ustoupily zažívací potíže

Děkuji prozřetelnosti, že jsme se mohly v Brně na Astrovíkendu potkat. Konzultace s Vámi a následně Vámi míchaná esence mi byly velmi nápomocné, zejména na moji rozhozenou psychiku po úmrtí manžela. Současně s tím mi esence pomáhaly i se zažívacími potížemi. Postupně jsem si pak u Vás objednala i vysokovibrační esence Solar Logos a Gaiu, které velmi dobře navazovaly na Vaše cílené léčení. Při konzultaci jste mi velmi pomohla pročištěním mé duše. Spousta problémů z minulosti odešla a nyní už jsem prostě tady a teď. Velice se mi život srovnal. Veliké díky za Vše. 

Robert

Valašské Meziříčí

2. 3. 2021

Cítím důvěru a bezpečí

Člověk může mít při setkání s Helenkou pocit, že je na návštěvě u někoho blízkého - přítele. Má upřímný a opravdový zájem o druhého, pozorně vyslechne a přivede na cestu k řešení. Jsem velmi rád, že je poblíž (hodinka jízdy autem), a že se na ni můžu s důvěrou vždy obrátit ohledně konzultace, rady v osobním životě nebo v duchovní rovině.

Mária

Kroměříž

12. 1. 2021

Šťastný den ve školce, Pepíček se vyprázdnil

Dobrý den, musím se vám pochlubit. Včera se Pepíček poprvé vykakal ve školce a sám. Řekl paní učitelce, že se mu chce kakat a šel sám na záchod a tam se vykakal. Mám ohromnou radost a jsem na něj tak pyšná. Já si teda upravila dávkování květových esencí na dvakrát denně a je mi líp.

Martin

Brno

28. 10. 2019

Probrali jsme hodně věcí, ale především to, že se nedokážu odpíchnout

Sednul jsem si k Vám na Astrovíkendu v Brně. Namíchala jste mi kapky a začaly se dít věci. Je to fajn. Vybíhají na mě věci hlavně na netu, abych se dovzdělal a začal používat. Abych toto a abych tamto. Zpočátku jsem nevěděl na co dřív reagovat, ale chce to zdravý odstup a odfiltrovat nějaký ten odpad. I ve vztahu se něco děje. Mamka však dál jede svou, ale to je její volba. Ještě jednou děkuji za úžasné kapky.

Monika

Holešov

3. 9. 2019

Je to nepochopitelné, ale funguje to

Helenčina práce na úrovni energetického pole a květových esencí je pro mě něčím nepochopitelným, avšak stoprocentně účinným. Mnohokrát jsem měla tu čest ji požádat o pomoc ve chvílích osobní krize, kdy jsem ani sama nevěděla, pro co si přicházím nebo co potřebuji řešit. Vše skryté se odhalilo a poléčilo jinak, než jsme běžně zvyklí. Velké díky za vše.

Petra

Bystřice pod Hostýnem

30. 7. 2019

Uvolnila jsem silné emoční prožitky

Regresní terapie, kdo nezažije, neví. Byly vždy silné, hluboké a byly doprovázeny velmi silnými citovými prožitky. Vždy se mi ale ulevilo a něco se vyčistilo a zároveň propustilo. Díky Helence a těmto terapiím jsem rychleji pochopila např. pocity, které ve mně byly a nebyla jsem schopna je sama uchopit nebo jsem se je bála vůbec si je připustit. Helenka je velmi milá a zároveň profesionální. Cítím se u ní vždy v bezpečí a s plnou důvěrou se jí svěřuji se vším, co v sobě držím a potřebuji pustit, abych se mohla posunout dál.

Petra

Bystřice pod Hostýnem

3. 6. 2019

Po užití esence jsem srozumitelně mluvila a nebyla nervózní

Jedna z mých mnoha zkušeností s australskými esencemi byla esence "na zlepšení komunikace a vyjádření". Měla jsem mluvit před obecenstvem a byla jsem velmi nervózní a roztěkaná, mluvila jsem velice rychle a skoro nesrozumitelně. Po užití esence jsem se okamžitě uklidnila, uvolnila a vyprávěla jsem jako zkušený lektor. Obecenstvo tento velký rozdíl také poznalo.

Martina

Praha

4. 3. 2019

Můj syn mi začíná rozumět

Opravdu si myslím, že mi syn začíná hodně rozumět. Přinese věc, když na ni ukážu. Udělá věci, o které ho požádám. Pravidelně odpoledne spí, když dojdeme z poobědní vycházky. Zlepšil se oční kontakt a začal mi oplácet úsměv. Začíná si hrát s mladším bráškou.

Andrea

7. 3. 2018

Musím říct, že poprvé za celou dobu cítím, že esence se mnou pěkně cvičí

Jak jsem od Vás jela autem domů, tak jsem byla ještě z toho celá rozrušená a na vlakovém přejezdu, kde jsem čekala, jsem si kápla „odpolední dávku“. Do dvou vteřin se mi všechno vrátilo a já dostala nějaký emoční záchvat a řvala jsem až domů, opravdu z hloubky tak, jak jsem už dlouho nebrečela, šlo tam všechno, přítel, rodiče, atd. Asi jsem to potřebovala, protože se mi pak ulevilo. Druhý den jsem se  dostala znovu do stavu, kdy jsem mluvila se svým vnitřním dítětem a opět šly hodně emoce ven. Poprvé jsem také cítila, že mám ochranu v podobě anděla, který chrání i to mé vnitřní dítě, tak to bylo moc hezké. Celý víkend jsem se cítila špatně, hodně slabá, bez energie, mimo, jak na nějakých práškách, ale od pondělí už jsem se cítila normálně. Ten den se odehrála hodně zajímavá věc, která pro mě měla velký význam, a to je to, že jsem řešila náš vztah s expřítelem a ten mi řekl všechno pěkně od plic a upřímně (ale přitom hezky),  jak jsem k němu byla odtažitá, jak cítil ze ho nepustím blíž, jak ho odstrkuji, vyháním, ignoruju, jak v podstatě nechci, aby byl blízko mě, a jak mu nevěřím a přitom po něm chci vážný vztah, když se chovám takhle a uvědomila jsem si, že je to pravda, opravdu jsem se k němu nechovala hezky, ale odmítavě, a proto vlastně chápu, že nechtěl plnohodnotný vztah či něco víc. Nevrátili jsme se k sobě, ale taky oba víme, že nám nejde na sebe jen tak zapomenout, že tam je něco, co nás nechce pustit,  takže co bude dál, netuším, ale řekl mi vlastně přesně to, co jsme řešili v terapii spolu, tak se mi to vše jen potvrdilo. Takže ve výsledku cítím, že se něco děje, a já si začínám uvědomovat, kde bych měla na sobe více pracovat. Tak snad se mi to bude dařit.

Šárka

Kroměříž

6. 2. 2018

Kombinace esencí Woman – mám pocit že jsem si udělala zase trochu pořádek /Ražoňka/

V práci jsem razila, abychom měli trochu finanční odměny a bylo. Samozřejmě i pro ostatní, což jsem ráda. A  ve vztahu jsem byla tak přímá, otevřená pravdivá, až jsem se trošku lekla, jestli toho mého chlapa nevypudím a ptala jsem se sama sebe, kam to až půjde. A cítím to jako super.

Míša

Bystřice pod Hostýnem

13. 4. 2017

Tinktura změny byla velmi prospěšná, pomohla mi odpoutat se

Mám australské květiny opravdu moc ráda. Krizovka Emergency je pro mě ovšem stále bezkonkurenční, pomáhá mimo jiné na nespavost i při tělesných potížích.

Ilona

Kroměříž

6. 4. 2017

Mám silné situace a sebereflexe, především z nacházením hranic

Je to neuvěřitelné. Je to opravdu síla a pouštím a opouštím i dlouholeté vztahy. Vidím ve vyhrocené situaci, co jsem například své dceři udělala a jak se cítila. Po omluvě a popovídání si o této situaci s dcerou, se mi to ve vztahu s ní mění. V noci mívám divoké sny a několik, ale to neřeším, protože vím, že se mi odstraňují moje hluboké strachy. Jsem stále někým až nesmyslně konfrontována, ale vím, že se mi tak  řeší moje strachy a náhle svoji pozici v práci celkem zvládám. Mám chuť se vzdělávat a posunovat. Dělám divné věci, které mě přivádějí do průšvihových situací, ze kterých bych dříve měla velké strachy a obavy z nezvládnutí, a jak to asi dopadne. A to se mi děje s tím, že vidím, že to prostě nějak dopadnout musí a nějak se nebojím a nejsem úzkostná. Mám chuť nesetrvávat v omezujících vztazích, ale bez zlostí či vin – dřív jsem to tak neměla, i kdyby na mě ten člověk dříví štípal. Byla bych věrná a za „pohlazení“ věrně se držet toho člověka i vzorců chování.  Potvrzuji tlaky a pálení v krku, na které jsem byla upozorněna – ty začaly hned. Je fascinující proměnlivost života, a je dobré vnímat tu rozmanitost a zvládnout na ni reagovat beze strachu či rigidity. Darem je ji vidět a vnímat. 

Romana

5. 3. 2017

Emoce se uvolnily, jsem schopna říct, jak věci jsou...

​Tinkturu jsem začala brát v pátek ráno. Zajímavé a hezké bylo, že jsem vnímala jejich účinek a vibrace už ve čtvrtek, kdy jsem si je vyzvedla na poště a postavila na oltářek. V pátek v noci po filmu Jíst Meditovat a milovat jsem měla procesy čištění minulosti, a to konkrétně vztahu k sobě ve vztahu k bývalému muži a otci mojí dcery a k vztahu k ní. Hodně jsem plakala a přijímala sama sebe v těch situacích, které se mi vracely. Cítím, jak postupuji do svého středu s lehkostí, s radostí, jsem schopna říct, jak věci jsou, a jak je vnímám i v běžném životě a ne jen když mám někomu pomoci. Dnes jsem cítila, že si mám vzít i kolem poledne. Vše probíhá tak, jak jsem vnímala, když jsem se na Vás obrátila a hlavně po hovoru s Vámi.

Zuzana

Zlín

9. 2. 2017

Kapky jsou úplně super. Je mi krásně, volně, svobodně najednou...

Taky si všímám strašných maličkostí kolem sebe, které mě neustále těší, a uvědomuji si, jak je vlastně svět krásný. Byla jsem řešit formality skrze novou práci. Všichni na mě byli všude strašně milí a na zaučení mám prý nejklidnější a nejpozitivnější holku z oddělení. No mám před sebou ještě hodně práce na sobě, ale snad to zvládnu. Děkuji Vám moc za vše, ani nevíte, jak moc jste mi pomohla. Jste úžasná osobnost.

bottom of page