top of page
kniha

RECENZE KLIENTŮ

Esence mě připravily na změny, pročistila se mi mysl

Před časem jsem měla možnost vyzkoušet dvě vysokovibrační esence Solar Logos a Rainbow. 

Solar Logos je velmi silná esence a celé její působení jsem vnímala intenzivně, a to i fyzicky. Hluboce mi vyčistila všechna zranění z minulosti, emočně i spirituálně. Začala jsem pociťovat úlevu a vnímat různé souvislosti v mém životě. Zesílila intuice a naučila jsem se vnímat synchronicity. Solar Logos pročistil mysl a připravil mě na změny, které už na mě čekaly. 

 

Rainbow, kterou jsem užívala asi za rok, citlivě a s jistotou pomohla tento proces dokončit. Vše do sebe zapadlo. Opět mi byla umožněna cesta k sobě a byly odstraněny poslední zbytky pochybností. Zároveň mi Rainbow dodala určitou ochranu a bezpečí. Téma jsem neměla žádné, nebylo potřeba. Již v průběhu užívání esencí se postupně objevovalo samo. Všechno směřovalo k pocitu svobody a jistoty. 

 

Pavlína, Rychnov nad Kněžnou

 

 

Syn se probudil z hlubokého spánku a zlepšil se v učení

 

Syn je teď úžasný. Učení mu jde jako nikdy. Povídá, občas se i usměje. Když syn pracuje do školy, vždycky se zaměří na jeden předmět a ostatní mu trošku unikají. I tak je to obrovský posun a je opravdu skvělý. Kytičky ho vrátily do života. Někdy mám pocit, že se probudil z hodně hlubokého spánku. Jsem Vám moc vděčna. Děkuji.

 

Romana, Brno

 

Ztratila jsem strach z hadů

 

Přišla jsem s prosbou o pomoc se zbavením se strachu z hadů. Měla jsem z nich tak panickou hrůzu, že když jsem v létě na dovolené potkala ve městě rodinku, kde tatínek vezl kočárek a kolem krku měl omotaného obrovského hada. Musela jsem utéct do nejbližšího vchodu, abych se jim vyhnula! Tam jsem se úplně v šoku neovladatelně rozplakala a roztřepala. Podobný zážitek jsem měla o pár měsíců dřív, když jsme na jedné historické akci s dětma procházeli středověký jarmark a tam najednou volně na zemi leželi do klubka smotaní dva obrovští hadi, a další dva čouhali z obrovské bedny hned vedle. Tam jsem se překonala a šla si jednoho z nich pohladit, abych dětem ukázala, že dokážu svůj strach překonat. Ale pak jsem se zase rozplakala a roztřepala a trvalo mi dlouho, než jsem se dokázala uklidnit. Tyhle zážitky mě dovedly k Helence, k její práci s nevědomím a k úžasným australským esencím.

 

Helenka je pro mě jako kouzelná víla, přenádherná bytost, ze které úplně září laskavost, průzračnost a andělská všeobjímající láska. Když jsem jí během usedavého pláče vylíčila svoje zážitky, pomohla mi uklidnit se a vydýchat to. Pak jsem zavřela oči a Helenka mě svým jemným, laskavým hlasem provedla, pro mně úplně neuvěřitelně reálným prožitkem! Před mým vnitřním zrakem se mi zjevil obrovský zelený had a neskutečně dlouho mi hleděl do očí! Proplakala jsem snad všechny kapesníčky, byla jsem k smrti vyděšená, ale díky Helence jsem dokázala pokračovat. Ten obrovský had mě celou obmotal, a pak mě pomaloučku začal požírat! Byl to neuvěřitelně silný zážitek, kdy jsem si opravdu myslela, že tohle je můj konec... Ale pak se z té nekonečné hrůzy pomalu, těžce až neuvěřitelně, vyklubalo pro mě opravdu nečekané, těžce pochopitelné uvědomění, že ten had, který mě celou pozřel a pak se do mě jakoby vstřebal, přišel vlastně pro to, aby mně chránil, pomáhal mi, zvýšil moje sebevědomí a sebe hodnotu. Dodal mi odvahu postavit se sama za sebe. To byla nesmírná úleva a jsem opravdu moc vděčna Helence, že se mnou celou tuhle náročnou proceduru prošla. Nakonec mi ještě namíchala kapičky, kde jedna z hlavních květin, o které jsem nic nevěděla, a která mě nejvíc přitahovala, rostla v bažinách plných jedovatých hadů!

Nesmírně moc děkuji.

 

Iveta, Kroměříž

 

Umím říct svůj názor a nemusím brát antidepresiva

 

S esencemi jsem se setkala poprvé před třemi lety. Tehdy jsem si myslela, že jsou to esence do aromalampy. Vzhledem k mé nemoci a studijní léčbě jsem se dostala do stavu úzkostí, až depresím a chtěla jsem esence, které povzbuzují a srovnávají tělo vyzkoušet. Byla jsem velmi překvapena, když jsem po velmi příjemném setkání zjistila, že se z esencí míchají kapky, které se užívají. Po prvním týdnu užívání jsem nejvíce začala překvapovat své okolí, kdy jsem jim dokázala obratem oponovat a říct svůj názor. Na takové reakce u mě nebyli zvyklí. Mně se díky tomu ulevilo a okolí se s tím muselo vyrovnat. A navíc mě kapky zachránily před užíváním antidepresiv, které mi můj lékař předepsal na stavy úzkosti. Celkem jsem si nechala namíchat kapky třikrát a vždy mi pomohly. Vřele doporučuji všem, kteří dávají přednost přírodní medicíně před trvalým užíváním antidepresiv.

 

Katka, Kroměříž

 

Pochopila jsem v minulých životech

 

Celý můj dosavadní život jsem se čas od času potýkala s depresemi, které doprovázely zvláštní vtíravé myšlenky. Své stavy jsem řešila různě, návštěvami psychiatrů, psychologů, samozřejmě spojené s léčbou antidepresivy. Později také alternativou potravinových doplňků, ale i rodinnými konstelacemi a dalšími terapiemi. Když jsem se seznámila s Helenkou a později i s tím, čemu se věnuje, nejprve mě oslovily květové esence, které dokáže kouzelně namíchat, jak zrovna klient v danou chvíli potřebuje a posunout zrovna to, co člověk právě prožívá a řeší.  Ale co mě asi nejvíce pomohlo a posunulo, a hlavně objasnilo příčinu mých depresí a myšlenek, bylo sezení, kdy jsme se spolu s Helenkou dostaly do minulých životů a uvolnily a pročistily to, co mě ovlivňovalo i v současnosti. Nešla jsem na terapii s tím, že půjdeme takto do minulosti a vždy jsem měla před regresí velký respekt a trochu i strach. Ale jak to přišlo, cítila jsem, že jí musím podstoupit, abych se posunula v mém současném životě a začala žít pohodověji a plnohodnotněji bez depresí. 

 

Hanka, Bystřice pod Hostýnem

Přijala jsem úmrtí manžela, ustoupily zažívací potíže

 

Děkuji prozřetelnosti, že jsme se mohly v Brně na Astrovíkendu potkat. Konzultace s Vámi a následně Vámi míchaná esence mi byly velmi nápomocné, zejména na moji rozhozenou psychiku po úmrtí manžela. Současně s tím mi esence pomáhaly i se zažívacími potížemi. Postupně jsem si pak u Vás objednala i vysokovibrační esence Solar Logos a Gaiu, které velmi dobře navazovaly na Vaše cílené léčení. Při konzultaci jste mi velmi pomohla pročištěním mé duše. Spousta problémů z minulosti odešla a nyní už jsem prostě tady a teď. Velice se mi život srovnal. Veliké díky za Vše. 

 

Helena, Brno

Přišel klid a uvolnily se zaseknuté situace

 

Australské esence mi přinesly klid a moudrost v okamžicích zmatků, zaseknutí či stresových situacích. Pomohly mi lépe se zorientovat ve svých nefunkčních vzorcích a programech a láskyplně mě vedly k poznání mého pravého já a odkládání masek. Moc děkuji Heleně za její jemné a moudré vedení, vhledy a nacítění situace. Vždy skvělý výběr a namíchání esencí na míru. Stále se k ní ráda vracím. Moc doporučuji. 

 

Petra, Zlín

Cítím důvěru a bezpečí

 

Člověk může mít při setkání s Helenkou pocit, že je na návštěvě u někoho blízkého - přítele. Má upřímný a opravdový zájem o druhého, pozorně vyslechne a přivede na cestu k řešení. Jsem velmi rád, že je poblíž (hodinka jízdy autem), a že se na ni můžu s důvěrou vždy obrátit ohledně konzultace, rady v osobním životě nebo v duchovní rovině.

 

Robert, Valašské Meziříčí

Šťastný den ve školce, Pepíček se vyprázdnil

 

Dobrý den, musím se vám pochlubit. Včera se Pepíček poprvé vykakal ve školce a sám. Řekl paní učitelce, že se mu chce kakat a šel sám na záchod a tam se vykakal. Mám ohromnou radost a jsem na něj tak pyšná. Já si teda upravila dávkování květových esencí na dvakrát denně a je mi líp.

 

Mária, Kroměříž

Sednul jsem si k Vám na Astrovíkendu v Brně. Probrali jsme hodně věcí, ale především to, že se nedokážu odpíchnout...

Namíchala jste mi kapky a začaly se dít věci. Je to fajn. Vybíhají na mě věci hlavně na netu, abych se dovzdělal a začal používat. Abych toto a abych tamto. Zpočátku jsem nevěděl na co dřív reagovat, ale chce to zdravý odstup a odfiltrovat nějaký ten odpad. I ve vztahu se něco děje. Mamka však dál jede svou, ale to je její volba. Ještě jednou děkuji za úžasné kapky.

 

Martin

 

Musím říct, že poprvé za celou dobu cítím, že esence se mnou pěkně cvičí... 

Jak jsem od Vás jela autem domů, tak jsem byla ještě z toho celá rozrušená a na vlakovém přejezdu, kde jsem čekala, jsem si kápla „odpolední dávku“. Do dvou vteřin se mi všechno vrátilo a já dostala nějaký emoční záchvat a řvala jsem až domů, opravdu z hloubky tak, jak jsem už dlouho nebrečela, šlo tam všechno, přítel, rodiče, atd. Asi jsem to potřebovala, protože se mi pak ulevilo. Druhý den jsem se  dostala znovu do stavu, kdy jsem mluvila se svým vnitřním dítětem a opět šly hodně emoce ven. Poprvé jsem také cítila, že mám ochranu v podobě anděla, který chrání i to mé vnitřní dítě, tak to bylo moc hezké. Celý víkend jsem se cítila špatně, hodně slabá, bez energie, mimo, jak na nějakých práškách, ale od pondělí už jsem se cítila normálně. Ten den se odehrála hodně zajímavá věc, která pro mě měla velký význam, a to je to, že jsem řešila náš vztah s expřítelem a ten mi řekl všechno pěkně od plic a upřímně (ale přitom hezky),  jak jsem k němu byla odtažitá, jak cítil ze ho nepustím blíž, jak ho odstrkuji, vyháním, ignoruju, jak v podstatě nechci, aby byl blízko mě, a jak mu nevěřím a přitom po něm chci vážný vztah, když se chovám takhle a uvědomila jsem si, že je to pravda, opravdu jsem se k němu nechovala hezky, ale odmítavě, a proto vlastně chápu, že nechtěl plnohodnotný vztah či něco víc. Nevrátili jsme se k sobě, ale taky oba víme, že nám nejde na sebe jen tak zapomenout, že tam je něco, co nás nechce pustit,  takže co bude dál, netuším, ale řekl mi vlastně přesně to, co jsme řešili v terapii spolu, tak se mi to vše jen potvrdilo. Takže ve výsledku cítím, že se něco děje, a já si začínám uvědomovat, kde bych měla na sobe více pracovat. Tak snad se mi to bude dařit.

Andrea

Kombinace esencí Woman – mám pocit že jsem si udělala zase trochu pořádek /Ražoňka/...

V práci jsem razila, abychom měli trochu finanční odměny a bylo. Samozřejmě i pro ostatní, což jsem ráda. A  ve vztahu jsem byla tak přímá, otevřená pravdivá, až jsem se trošku lekla, jestli toho mého chlapa nevypudím a ptala jsem se sama sebe, kam to až půjde. A cítím to jako super.

 

Šárka

Je to neuvěřitelné. Mám silné situace a sebereflexe. Především z nacházením hranic...

Je to opravdu síla a pouštím a opouštím i dlouholeté vztahy. Vidím ve vyhrocené situaci, co jsem například své dceři udělala a jak se cítila. Po omluvě a popovídání si o této situaci s dcerou, se mi to ve vztahu s ní mění. V noci mívám divoké sny a několik, ale to neřeším, protože vím, že se mi odstraňují moje hluboké strachy. Jsem stále někým až nesmyslně konfrontována, ale vím, že se mi tak  řeší moje strachy a náhle svoji pozici v práci celkem zvládám. Mám chuť se vzdělávat a posunovat. Dělám divné věci, které mě přivádějí do průšvihových situací, ze kterých bych dříve měla velké strachy a obavy z nezvládnutí, a jak to asi dopadne. A to se mi děje s tím, že vidím, že to prostě nějak dopadnout musí a nějak se nebojím a nejsem úzkostná. Mám chuť nesetrvávat v omezujících vztazích, ale bez zlostí či vin – dřív jsem to tak neměla, i kdyby na mě ten člověk dříví štípal. Byla bych věrná a za „pohlazení“ věrně se držet toho člověka i vzorců chování.  Potvrzuji tlaky a pálení v krku, na které jsem byla upozorněna – ty začaly hned. Je fascinující proměnlivost života a je dobré vnímat tu rozmanitost a zvládnout na ni reagovat beze strachu či rigidity. Darem je ji vidět a vnímat. 

 

Ilona

První 3 dny jsem občas cítila tlak v oblasti 3 oka a měla jsem pocit, jakoby „ovíněná“...

Co mě hodně překvapilo, bylo to, že jsem si pamatovala po probuzení sny. V poslední době jsem spala a jen zřídka jsem si nějaký sen pamatovala, a pokud ano, tak ten sen moc optimistický nebyl. Spíš jsem z těch snů měla pocit tíhy, únavy, lítosti  a staré bolesti duše. Hned druhý den se mi zdál sen ohledně mé Duše. Jako kdyby mi někdo načetl moji duši a kdy, co dělala. Byly mi sděleny nějaké informace (už si přesně nepamatuji). Vím, že to bylo napsané na papíře A4 a končilo sdělením, které roky jsou pro mě důležité. Přes den mám někdy pocit  větší tíhy oblasti krku a nesoustředěnosti, něco na způsob lehkého alkoholové opojení. A  v uších mi stále hučí, ale konečně se mi vrátila moje radost a lehkost bytí.  Ohledně těla mám pocit, jako kdybych odpuchala. Snad i kila půjdou dolů, které jsem za poslední 2 roky nabrala, když jsem procházela temným a bolestným obdobím uvnitř sebe. 

 

Jana

Tinkturu jsem začala brát v pátek ráno. Zajímavé a hezké bylo, že jsem vnímala jejich účinek a vibrace už ve čtvrtek, kdy jsem si je vyzvedla na poště a postavila na oltářek...

V pátek v noci po filmu Jíst Meditovat a milovat jsem měla procesy čištění minulosti, a to konkrétně vztahu k sobě ve vztahu k bývalému muži a otci mojí dcery a k vztahu k ní. Hodně jsem plakala a přijímala sama sebe v těch situacích, které se mi vracely. Cítím, jak postupuji do svého středu s lehkostí, s radostí, jsem schopna říct, jak věci jsou, a jak je vnímám i v běžném životě a ne jen když mám někomu pomoci. Dnes jsem cítila, že si mám vzít i kolem poledne. Vše probíhá tak, jak jsem vnímala, když jsem se na Vás obrátila a hlavně po hovoru s Vámi.

Romana

Kapky jsou úplně super. Je mi krásně, volně, svobodně najednou...

Taky si všímám strašných maličkostí kolem sebe, které mě neustále těší, a uvědomuji si, jak je vlastně svět krásný. Byla jsem řešit formality skrze novou práci. Všichni na mě byli všude strašně milí a na zaučení mám prý nejklidnější a nejpozitivnější holku z oddělení. No mám před sebou ještě hodně práce na sobě, ale snad to zvládnu. Děkuji Vám moc za vše, ani nevíte, jak moc jste mi pomohla.

Zuzana

Tinktura změny byla velmi prospěšná. Pomohla mi odpoutat se...

Mám australské květiny opravdu moc ráda. Krizovka Emergency je pro mě ovšem stále bezkonkurenční, pomáhá mimo jiné na nespavost i při tělesných potížích.

Míša

Účinek mohu potvrdit. Měla jsem potřebu setkání se svým exmanželem...

Hned v pondělí jsme měli schůzku. Původně jsem mu chtěla říct, jak ho rodina potřebuje a místo toho jsem mu řekla, že jsem mu vděčná, že našel sílu a odešel. O svých pocitech se nechtěl vyjadřovat, prý žádné nemá, nic necítí, samá negativa. Já jsem cítila, že jsem už úplně někde jinde. Věřím, že se mi podaří smutek překonat.

Hana

bottom of page