kniha

RECENZE KLIENTŮ

MartinSednul jsem si k Vám na Astrovíkendu v Brně minulou neděli. Probrali jsme hodně věcí, ale především to, že se nedokážu odpíchnout...

Namíchala jste mi kapky a začaly se dít věci. Je to fajn. Vybíhají na mě věci hlavně na netu, abych se dovzdělal a začal používat. Abych toto a abych tamto. Zpočátku jsem nevěděl na co dřív reagovat, ale chce to zdravý odstup a odfiltrovat nějaký ten odpad. I ve vztahu se něco děje. Mamka však dál jede svou, ale to je její volba. Ještě jednou děkuji za úžasné kapky.

 

Andrea - Musím říct, že poprvé za celou dobu cítím, že esence se mnou pěkně cvičí... :)

Jak jsem od Vás jela autem domů, tak jsem byla ještě z toho celá rozrušená a na vlakovém přejezdu, kde jsem čekala, jsem si kápla „odpolední dávku“. Do dvou vteřin se mi všechno vrátilo a já dostala nějaký emoční záchvat a řvala jsem až domů, opravdu z hloubky tak, jak jsem už dlouho nebrečela, šlo tam všechno, přítel, rodiče, atd. Asi jsem to potřebovala, protože se mi pak ulevilo :) Druhý den jsem se  dostala znovu do stavu, kdy jsem mluvila se svým vnitřním dítětem a opět šly hodně emoce ven. Poprvé jsem také cítila, že mám ochranu v podobě anděla, který chrání i to mé vnitřní dítě, tak to bylo moc hezké :) Cely víkend jsem se cítila špatně, hodně slabá, bez energie, mimo, jak na nějakých práškách, ale od pondělí už jsem se cítila normálně. Ten den se odehrála hodně zajímavá věc, která pro mě měla velký význam, a to je to, že jsem řešila náš vztah s expřítelem a ten mi řekl všechno pěkně od plic a upřímně (ale přitom hezky),  jak jsem k němu byla odtažitá, jak cítil ze ho nepustím blíž, jak ho odstrkuji, vyháním, ignoruju, jak v podstatě nechci, aby byl blízko mě, a jak mu nevěřím a přitom po něm chci vážný vztah, když se chovám takhle a uvědomila jsem si, že je to pravda, opravdu jsem se k němu nechovala hezky, ale odmítavě, a proto vlastně chápu, že nechtěl plnohodnotný vztah či něco víc. Nevrátili jsme se k sobě, ale taky oba víme, že nám nejde na sebe jen tak zapomenout, že tam je něco, co nás nechce pustit,  takže co bude dál, netuším, ale řekl mi vlastně přesně to, co jsme řešili v terapii spolu, tak se mi to vše jen potvrdilo. Takže ve výsledku cítím, že se něco děje a já si začínám uvědomovat, kde bych měla na sobe více pracovat, tak snad se mi to bude dařit:)

Šárka - Kombinace Woman – mám pocit že jsem si udělala zase trochu pořádek /Ražoňka/...

V práci jsem razila, abychom měli trochu finanční odměny a bylo :) Samozřejmě i pro ostatní, což jsem ráda. A  ve vztahu jsem byla tak přímá, otevřená pravdivá, až jsem se trošku lekla, jestli toho mého chlapa nevypudím :)  a ptala jsem se sama sebe, kam to až půjde, a cítím to jako super.

Ilona - Je to neuvěřitelné. Mám silné situace a sebereflexe. Především z nacházením hranic...

Je to opravdu síla a pouštím a opouštím i dlouholeté vztahy. Vidím ve vyhrocené situaci, co jsem například své dceři udělala a jak se cítila. Po omluvě a popovídání si o této situaci s dcerou, se mi to ve vztahu s ní mění :) V noci mívám divoké sny a několik, ale to neřeším, protože vím, že se mi odstraňují moje hluboké strachy. Jsem stále někým až nesmyslně konfrontována, ale vím, že se mi tak  řeší moje strachy a náhle svoji pozici v práci celkem zvládám :) Mám chuť se vzdělávat a posunovat. Dělám divné věci, které mě přivádějí do průšvihových situací, ze kterých bych dříve měla velké strachy a obavy z nezvládnutí, a jak to asi dopadne. A to se mi děje s tím, že vidím, že to prostě nějak dopadnout musí a nějak se nebojím a nejsem úzkostná. Mám chuť nesetrvávat v omezujících vztazích, ale bez zlostí či vin – dřív jsem to tak neměla, i kdyby na mě ten člověk dříví štípal. Byla bych věrná a za „pohlazení“ věrně se držet toho člověka i vzorců chování.  Potvrzuji tlaky a pálení v krku, na které jsem byla upozorněna – ty začaly hned. Je fascinující proměnlivost života a je dobré vnímat tu rozmanitost a zvládnout na ni reagovat beze strachu či rigidity. Darem je ji vidět a vnímat :) 

Jana - První 3 dny jsem občas cítila tlak v oblasti 3 oka a měla jsem pocit, jakoby „ovíněná“...

Co mě hodně překvapilo, bylo to, že jsem si pamatovala po probuzení sny. V poslední době jsem spala a jen zřídka jsem si nějaký sen pamatovala, a pokud ano, tak ten sen moc optimistický nebyl. Spíš jsem z těch snů měla pocit tíhy, únavy, lítosti  a staré bolesti duše. Hned druhý den se mi zdál sen ohledně mé Duše. Jako kdyby mi někdo načetl moji duši a kdy, co dělala. Byly mi sděleny nějaké informace (už si přesně nepamatuji). Vím, že to bylo napsané na papíře A4 a končilo sdělením, které roky jsou pro mě důležité. Přes den mám někdy pocit  větší tíhy oblasti krku a nesoustředěnosti, něco na způsob lehkého alkoholové opojení. A  v uších mi stále hučí, ale konečně se mi vrátila moje radost a lehkost bytí.  Ohledně těla mám pocit, jako kdybych odpuchala:) Snad i kila půjdou dolů, které jsem za poslední 2 roky nabrala, když jsem procházela temným a bolestným obdobím uvnitř sebe. 

Romana - Tinkturu jsem začala brát v pátek ráno. Zajímavé a hezké bylo, že jsem vnímala jejich účinek a vibrace už ve čtvrtek, kdy jsem si je vyzvedla na poště a postavila na oltářek...

V pátek v noci po filmu Jíst Meditovat a milovat jsem měla procesy čištění minulosti, a to konkrétně vztahu k sobě ve vztahu k bývalému muži a otci mojí dcery a k vztahu k ní. Hodně jsem plakala a přijímala sama sebe v těch situacích, které se mi vracely. Cítím, jak postupuji do svého středu s lehkostí, s radostí, jsem schopna říct, jak věci jsou, a jak je vnímám i v běžném životě a ne jen když mám někomu pomoci. Dnes jsem cítila, že si mám vzít i kolem poledne. Vše probíhá tak, jak jsem vnímala, když jsem se na Vás obrátila a hlavně po hovoru s Vámi.

Zuzana - Kapky jsou úplně super. Je mi krásně a volně a svobodně najednou...

Taky si všímám strašných maličkostí kolem sebe, které mě neustále těší, a uvědomuji si, jak je vlastně svět krásný. Byla jsem řešit formality skrze novou práci. Všichni na mě byli všude strašně milí a na zaučení mám prý nejklidnější a nejpozitivnější holku z oddělení. No mám před sebou ještě hodně práce na sobě, ale snad to zvládnu. Děkuji Vám moc za vše, ani nevíte, jak moc jste mi pomohla.

Míša - Tinktura změny byla velmi prospěšná. Pomohla mi odpoutat se...

Mám australské květiny opravdu moc ráda :) Krizovka Emergency je pro mě ovšem stále bezkonkurenční, pomáhá mimo jiné na nespavost i při tělesných potížích.

Hana - Účinek mohu potvrdit. Měla jsem potřebu setkání se svým exmanželem...

Hned v pondělí jsme měli schůzku. Původně jsem mu chtěla říct, jak ho rodina potřebuje a místo toho jsem mu řekla, že jsem mu vděčná, že našel sílu a odešel. O svých pocitech se nechtěl vyjadřovat, prý žádné nemá, nic necítí, samá negativa. Já jsem cítila, že jsem už úplně někde jinde. Věřím, že se mi podaří smutek překonat.