top of page

Pyramida je unikátním zdrojem energie. Využívá se k meditaci, podpůrné léčbě, úpravě vody, regeneraci buněk, pleti, vlasů, při nerovnováze nebo bolesti. Pyramidální energie působí na energetický a čakrový systém. Tělo se regeneruje, dochází k relaxaci a mysl se zklidní. Citlivější jedinci mohou v pyramidě pocítit proudění energie, kdy se tělo synchronizuje do rovnováhy.

 

Průměrná doporučená doba pobytu v pyramidě je 30 minut. Celková doba není limitována, záleží na vaší kondici a pocitu. Můžete sedět, ležet, stát. V místnosti je k dispozici evropská pyramida o výšce 2,20 m a egyptská závěsná pyramida. Každá má ve své špici křišťál, a je postavena - orientována tak, aby měla požadovaný účinek. Uvnitř pyramidy se kumuluje specifická energie, která rovnoměrně propojuje vesmírnou a zemskou energii.

 

Pyramidální energie působí i na rostliny, které v ní rostou prokazatelně rychleji. Proto se dnes pyramidy staví jako skleníky na zahradě a využívají jako vodiče, což vyprodukuje plody nevídaných rozměrů i chuti. Známé je také prodloužení trvanlivosti potravin a zvýšení jejich kvality.

V Kroměříži můžete pyramidu využít pro regeneraci nebo vyzkoušet v případě, že si ji chcete pořídit. 

 

© Osobní vlastnictví
118702249_1693950324105150_3531971662592
© Osobní vlastnictví

Kontaktní formulář  

bottom of page