top of page

VĚDOMÍ TRANSFORMACE - PODROBNOSTI

st 06. 11.

|

Flow Yoga Studio

Tancem k celistvosti

Prozkoumej svůj vnitřní svět! Termíny září, říjen, listopad.

Tancem k celistvosti
Tancem k celistvosti

Čas a místo

Další termíny 2

06. 11. 2024 18:00 – 20:00

Flow Yoga Studio, Ztracená 4604, 767 01 Kroměříž, Česko

O události

Tanec k celistvosti vychází z osobního vztahu k pohybu a ze zkušeností s rozšířenými stavy vědomí. Jde o určitou formu spontánní pohybové terapie, která využívá hudbu a pohyb k prožitku. Jedinečný intuitivní zážitek vede k sebepoznání, ke komunikaci s okolním světem, ale také s osobními předměty či hudebními nástroji. Ponořením se do svého vnitřního světa můžete vstoupit do hlubší, autentické formy sebe sama směřující k vaší celistvosti.

Přijďte jen tak, nebo si přineste osobité oblečení, které byste si na sebe běžně nevzali a chtěli se jeho prostřednictvím se sebou více propojit. Stejně tak si můžete vzít své oblíbené bicí, šamanské nástroje, šátky nebo předměty, které pomohou podpořit vaše prožitky. Cílem nejsou samotné předměty a nástroje, ale vy a hudba, která vás doprovází.

Tanec k celistvosti si vás může získat svým pojetím, atmosférou, výrazovou formou, ale také doteky rozšířených stavů vědomí přesahujích vaši osobnost. Je vhodný pro dospívající, pro ženy i pro muže.

Odneste si jedinečný zážitek! 

Lektor: Helena Hudečková

Doporučení: Pohodlné oblečení, ideálně naboso. Můžete si vzít šátek, hudební bicí, šamanské nástroje, osobní předměty, talismany. U vstupu do budovy prosím zvoňte. Program může být při vyšší účasti prodloužen až o půl hodiny.

Cena: 350 Kč (platba na místě)

Kontakt: +420 774 436 304, helena@riserostlin.cz

Sdílet událost

bottom of page