top of page

VĚDOMÍ TRANSFORMACE - PODROBNOSTI

st 14. 2.

|

Flow Yoga Studio

Tancem k celistvosti

Prozkoumej svůj vnitřní svět! Rezervuj si termín únor, březen.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Tancem k celistvosti
Tancem k celistvosti

Čas a místo

14. 2. 2024 18:00 – 20:00

Flow Yoga Studio, Ztracená 4604, 767 01 Kroměříž, Česko

O události

Tanec k celistvosti vychází z osobního vztahu k pohybu a ze zkušeností s rozšířenými stavy vědomí. Jde o určitou formu spontánní pohybové terapie, která využívá hudbu a pohyb k prožitku. Jedinečný zážitek vás vede k sebeprojevení, ke komunikaci s okolním světem, ale také s osobními předměty či hudebními nástroji. Ponořením se do svého vnitřního světa můžete vstoupit do hlubší, autentické formy sebe sama, směřující k vaší celistvosti.

Přijďte jen tak, nebo si přineste osobité oblečení, které byste si na sebe běžně nevzali a chtěli se jeho prostřednictvím se sebou více propojit. Stejně tak si můžete vzít své oblíbené bicí, šamanské nástroje, šátky nebo předměty, které pomohou zvýraznit vaše prožitky. Cílem nejsou samotné předměty, ale vy a hudba, která vás doprovází.

Tanec k celistvosti si vás může získat svým pojetím, atmosférou, výrazovou formou, ale také doteky rozšířených stavů vědomí, které přesahují vaši osobnost. Je vhodný pro ženy i pro muže.

Odneste si jedinečný zážitek! 

Lektor: Helena Hudečková

Doporučení: Pohodlné oblečení, ideálně naboso. Můžete si vzít šátek, hudební bicí, šamanské nástroje, osobní předměty, talismany. U vstupu do budovy prosím zvoňte.

Cena: 350 Kč (platba na místě)

Kontakt: +420 774 436 304, helena@riserostlin.cz

Sdílet událost

bottom of page