top of page

VĚDOMÍ TRANSFORMACE - PODROBNOSTI

út 23. 6.

|

Blahoslavova 416

Planety - přednáška s Ondřejem Habrem

Jak cykly planet ovlivňují naše životy?

Planety - přednáška s Ondřejem Habrem
Planety - přednáška s Ondřejem Habrem

Čas a místo

23. 6. 2020 17:30 – 19:30

Blahoslavova 416, 767 01 Kroměříž, Česko

O události

Astrologická přednáška věnovaná cyklům společenských planet a etapám v životě. Jak cykly planet ovlivňují naše poznání a určují životní témata? 

Pokud máte vlastní horoskop, doneste jej s sebou. Horoskop můžete vyhledat a vytisknout na www.najdise.cz.

Pro zájemce v den přednášky možnost výkladu horoskopů od 12, 13 a 14 hodin, vždy na hodinu za 1.000 Kč, možnost lépe poznat prostřednictvím horoskopu sebe sama, případně spolu s astrologem je možné konzultovat důležité životní události, ať již proběhly nebo se dějí, případně jsou na obzoru. Potřeba předem se závazně přihlásit!

Cena: 250 Kč (platba na místě)  

Videa dalších přednášek:

Přednáška astrologa Ondřeje Habra: Talenty viděné v horoskopech

ŽENA A LUNA - Dajána Praha (25.05.2016)

Facebook: Ondrej Habr

—————————

Ondřej Habr  – Astrolog

Narodil a vyrůstal v Praze a posléze přidával další města a prostředí a s nimi i lidi. Vystudoval na pražské Přírodovědecké fakultě geografii a specializoval se na regionální a územní rozvoj. Všechno to jej ovlivnilo natolik, že se před asi dvaceti lety začal vážněji astrologií zabývat a vnikat do její problematiky. K tomu se dostával samostudiem, ale také postupně navštěvoval různé k tomu určené astrologické kurzy, přednášky a školy. Co z toho zůstalo a jakým způsobem tyto zkušenosti nebo vědění rozvinul a přidal něco osobního, můžete posoudit na kurzech nebo nad výkladem horoskopu.

Přístup Ondřeje Habra jako astrologa postupně ovlivnila astrologie humanistická, neojungiánská a avestská. Pokud by si zadal napsat, jakým způsobem vykládá horoskopy a k astrologii jako takové přistupuje, uvedl by nejspíš, že směrem je psychoastrologie a přístupem astrojóga. To, co ho zajímá, co studuje a o čem vykládá, je lidská duše, její stavy a proměny; reakce na podněty a zákonitosti s tím spojené.

Od té doby astrologii vyučuje na několika místech v několika městech, která si vybral – a která si jej přitáhla a vybrala. Kromě výuky se zabývá výkladem horoskopů a cestováním – cesty samotné jsou ovlivněny astrologií, prací s krajinou a hledáním interakcí mezi člověkem, jeho vlastnostmi (horoskopem) a geniem loci příslušných míst.

Sdílet událost

bottom of page