top of page

VĚDOMÍ TRANSFORMACE - PODROBNOSTI

so 20. 7.

|

Záhlinický pivovar

Festival Zdraví pod Hvězdami

Jste srdečně zváni!

Festival Zdraví pod Hvězdami
Festival Zdraví pod Hvězdami

Čas a místo

20. 7. 2024 9:00 – 21. 7. 2024 17:00

Záhlinický pivovar, Záhlinice 67, 768 24 Hulín, Česko

O události

Navštivte festival pestrých služeb, stánků a přednášek. Tentokrát pod hvězdami s vyjímečným programem až do večerních hodin!

Na místě poskytnu konzultaci s přípravou květových esencí: 

Festivalová cena: 800 Kč/30 min.

Přednáším v sobotu 10.00 - 11.00 hod. (přednášková místnost č. 1):

Téma: Transpersonální zážitky a sebepoznání

Přednáška a beseda ve směru transpersonální psychologie, která pracuje s rozšířenými stavy vědomí a využívá prožitkové metody sebepoznání a sebeléčení.

Dozvíte se, co jsou transpersonální zážitky, jak práce transpersonálního přesahu vypadá, s čím se můžete setkat, proč je důležité věnovat se svému duševnímu zdraví i tomu, jak vidíme své životní křižovatky, sami sebe, a to, co se nám v životě děje. Máte příležitost krátce sdílet své zkušenosti a získat vhled do mé osobní cesty a praxe s rozšířenými (holotropními) stavy vědomí.

V oblasti psychiatrie a psychologie je téma holotropních stavů vědomí stále kontroverzní i přes to, že jsou dnes známy základy kvantové fyziky a na vzestupu jsou účinné nástroje transpersonální psychologie. V současné době tak dochází k propojení světů vědy, náboženství a spirituality. Tento počáteční průlom přináší mnoho změn v pojetí našeho bytí i nových terapeutických přístupů. 

Ať už jste zvědaví, zkušení nebo hledající, těším se na vás. Dozvíte se o možnostech sebepráce prostřednictvím rozšířených stavů vědomí.

Více o mě na webových stránkách:  www.vedomitransformace.cz

O festivalu a přednáškách:  https://www.hobbyvystaviste.cz/inpage/24-02-2024-festival-zdravi-285-775/

Sdílet událost

bottom of page