top of page

VĚDOMÍ TRANSFORMACE - PODROBNOSTI

po 30. 3.

|

webinar

Astrologie životních cyklů

Přednáška s Ondřejem Habrem.

Registrace je nyní pozastavena.
Zobrazit další události
Astrologie životních cyklů
Astrologie životních cyklů

Čas a místo

30. 3. 2020 17:30 – 19:30

webinar

O události

Srdečně zveme na přednášku astrologa a astropsychologa Ondřeje Habra - téma bude brzy upřesněno.

Pokud máte vlastní horoskop, doneste jej s sebou. Horoskop můžete vyhledat a vytisknout na www.najdise.cz.

Pro zájemce v den přednášky možnost výkladu horoskopů od 12, 13 a 14 hodin, vždy na hodinu za 700 Kč, možnost lépe poznat prostřednictvím horoskopu sebe sama, případně spolu s astrologem je možné konzultovat důležité životní události, ať již proběhly nebo se dějí, případně jsou na obzoru. Potřeba předem se závazně přihlásit!

—————————————————————————————————————————————————

Ondřej Habr  – Astrolog

Narodil a vyrůstal v Praze a posléze přidával další města a prostředí a s nimi i lidi. Vystudoval na pražské Přírodovědecké fakultě geografii a specializoval se na regionální a územní rozvoj. Všechno to jej ovlivnilo natolik, že se před asi dvaceti lety začal vážněji astrologií zabývat a vnikat do její problematiky. K tomu se dostával samostudiem, ale také postupně navštěvoval různé k tomu určené astrologické kurzy, přednášky a školy. Co z toho zůstalo a jakým způsobem tyto zkušenosti nebo vědění rozvinul a přidal něco osobního, můžete posoudit na kurzech nebo nad výkladem horoskopu.

Přístup Ondřeje Habra jako astrologa postupně ovlivnila astrologie humanistická, neojungiánská a avestská. Pokud by si zadal napsat, jakým způsobem vykládá horoskopy a k astrologii jako takové přistupuje, uvedl by nejspíš, že směrem je psychoastrologie a přístupem astrojóga. To, co ho zajímá, co studuje a o čem vykládá, je lidská duše, její stavy a proměny; reakce na podněty a zákonitosti s tím spojené.

Od té doby astrologii vyučuje na několika místech v několika městech, která si vybral – a která si jej přitáhla a vybrala. Kromě výuky se zabývá výkladem horoskopů a cestováním – cesty samotné jsou ovlivněny astrologií, prací s krajinou a hledáním interakcí mezi člověkem, jeho vlastnostmi (horoskopem) a geniem loci příslušných míst.

Videa dalších přednášek:

https://www.youtube.com/watch?v=JjFA5JqJeEU

https://www.youtube.com/watch?v=jGQBYm9rSqE&t=1332s

Facebook: https://www.facebook.com/ondrej.habr

Cena: 250 Kč (platba na místě) 

Sdílet událost

bottom of page