top of page

VĚDOMÍ TRANSFORMACE - PODROBNOSTI

st 08. 11.

|

Flow Yoga Studio

Holotropní tanec

Prozkoumej svůj vnitřní svět! Rezervuj si termín říjen, listopad, prosinec.

Holotropní tanec
Holotropní tanec

Čas a místo

Další termíny 2

08. 11. 18:00 – 19:30

Flow Yoga Studio, Ztracená 4604, 767 01 Kroměříž, Česko

O události

Holotropní tanec vychází z osobní praxe a zkušeností s holotropními stavy vědomí. Jde o určitou formu spontánní pohybové terapie, která využívá hudbu a pohyb k prožitku. Jedinečný zážitek vás vede k sebeprojevení, ke komunikaci s okolním světem, ale také s osobními předměty či hudebními nástroji. Ponořením se do svého vnitřního světa můžete vstoupit do hlubší, autentické formy sebe sama, směřující k vaší celistvosti.

Přijďte jen tak, nebo si přineste nezvyklé, osobité oblečení, které byste si na sebe běžně nevzali a chtěli se jeho prostřednictvím se sebou propojit. Stejně tak si můžete vzít své oblíbené bicí, šamanské nástroje, šátky nebo předměty, které pomohou zvýraznit vaše prožitky. Cílem nejsou samotné předměty, ale vy a hudba, která vás doprovází.

Holotropní tanec si vás může získat svým přístupem, atmosférou, výrazovou formou, ale také doteky rozšířených stavů vědomí, které přesahují vaši osobnost. Je vhodný pro ženy i pro muže.

Odneste si jedinečný zážitek! 

Lektor: Helena Hudečková

Doporučení: Pohodlné oblečení, ideálně naboso. Můžete si vzít šátky, hudební bicí, šamanské nástroje, osobní předměty, talismany. U vstupu do budovy prosím zvoňte.

Cena: 300 Kč (platba na místě)

Kontakt: 774 436 304, helena@riserostlin.cz

Sdílet událost

bottom of page